Hry ke stažení zdarma
Hry zdarma

Hry zdarma
Naposledy jsme pro vás přidali tyto
Hry zdarma ke stažení :

King Quest 3
Command & Conquer Red Alert
TrackMania Nations Forever
Grand Theft Auto
The Elder Scrolls II: Daggerfall

Xbox 360
Playstation 3
Hry na PCA A A

Hry ke stažení zdarma

Připravili jsme pro Vás výběr těch nejlepších her, které si můžete stáhnout naprosto zdarma! Tyto hry ke stažení zdarma jsou ideální pro ty z vás, kteří momentálně nemají peníze nebo čekají, až vyjde jejich vysněná novinka. Tyto tituly jsou sice již trochu staršího data vydání, přesto vám mohou nabídnout mnoho hodin výborné zábavy i dnes.
Hry zdarma
Far Cry
Tom Clancy's Ghost Recon
Command and Conquer Tiberian Sun
Crysis Wars
Full Spectrum Warrior

Hry ke stažení zdarmaK dispozici jsou hry všech žánrů. Vyberte si kteroukoliv z těchto výborných her zdarma a stáhněte si ji ještě dnes!

Některé z těchto her jsou stále k dispozici i v krabicové verzi. Pokud tedy dáváte přednost pěkné krabici, manuálu a originálnímu DVD s potiskem, zauvažujte o nákupu. Ceny krabicových verzí jsou skutečně velice nízké, takže se nákup opravdu vyplatí.


Broken Sword 2.5King Quest 3Postal 2The Elder Scrolls II: Daggerfall
Broken Sword 2.5 na PCKing Quest 3 na PCPostal 2 na PCThe Elder Scrolls II: Daggerfall na PC
Hry zdarma
 • Stránky: 1 2 3 Další »
 • Broken Sword 2.5

  Hry ke stažení zdarma

  Klasická adventura, která jistě potěší milovníky tohoto žánru. Váš hrdina bude čelit velkému množství nehod, které si vezmou na mušku jeho přátele či blízké.
 • Command & Conquer Red Alert

  Hry ke stažení zdarma

  Command & Conquer: Red Alert - Jak to začalo ta otázka je tu pořád. Začalo v Novém Mexiku místo jménem Triniti v roce 1946. Rok po druhé světové válce, kdy Evropa byla v rozkladu z války.
 • Command and Conquer GOLD

  Hry ke stažení zdarma

  Jde o známou strategii s úžasným příběhem, která s dalšími díly pokračuje a jestli vám tento díl chybí v sérii a je vám to líto, tak není nic jednoduššího, než si ho zadarmo stáhnout. Grafická stránka hry je však již dávno za zenitem. J
 • Command and Conquer Tiberian Sun

  Hry ke stažení zdarma

  Bojujte na dynamických 3D bitevních polích Ionové bouře. Zničitelný terén, lesní požáry, zrádná ledová pole a mnohá další překvapení. Vytvoř naprosto nové strategické možnosti a taktiky v tiberianských oblastech mírného pásu
 • Crysis Wars

  Hry ke stažení zdarma

  Crysis Wars je čistě multiplayerová záležitost vycházející ze hry Crysis. Obsahuje řadu vylepšení původního multiplayeru, který byl obsažen ve hře Crysis.
 • Far Cry

  Hry ke stažení zdarma

  Jako náhodný hrdina se ocitnete na odlehlém tropickém ostrově, kde si šílený muž hraje na boha. Vytváří nové druhy zvířat a nahrazuje ty o kterých si myslí, že jsou geneticky mrtví (lidé). Hra se odehrává v roce 2020 na několika tropických ostrovech v Pacifiku.
 • Stránky: 1 2 3 Další »