Výbírejte 1001 her

Vyzkoušejte zdarma
Stáhněte si demoverzi hry zcela zdarma a vyzkoušejte si např. tyto hry:


1.Avatar
2.Bioshock
3.Call of Duty 2
4.Call of Juarez Bound in Blood
5.Age of Empires 3Novinky emailem

A A A

1001 her vás zabaví na dlouho!Právě 1001 her naleznete v internetovém obchodě www.hrypcz.cz. Ať už dáváte přednost jakémukoliv žánru počítačových her, jistě si zde vyberete alespoň několik titulů, které vám zaručí perfektní zábavu na opravdu dlouhou dobu!


Hry všech žánrů
Jaké kategorie her tedy naleznete mezi těmito 1001 hrami? Naprosto všechny! Máme pro vás připraveny jak hry pro malé či větší děti, tak i pro dospělé. Můžete si vybírat z akčních titulů a stříleček. Přemýšlivější z vás dají přednost kvalitní strategii nebo logické hře. Pokud jste sportovní fanoušci, jistě si rádi zahrajete sportovní hry od EA. Máte-li rádi rychlá auta či motorky, můžete si zazávodit sami i s přáteli při hraní závodních her.


Vyberte si žánr
Adventury | Akční | Pro děti | Logické | MMORPG | RPG | Simulátory | Sportovní | Strategické


Vyzkoušejte si hry zdarma
Ke všem ze 1001 her si můžete také zdarma stáhnout demoverze. Odkaz na stažení demoverze hry zdarma naleznete na stránce s detaily hry. Před nákupem tak máte možnost dobře si vyzkoušet, zda by vás hra skutečně bavila, nebo jestli byste si raději měli vybrat nějakou jinou z 1001 her.


Colin McRae DIRT 2 Mass Effect 2 The Settlers 7 Batman Arkham Asylum Wolfenstein
Demoverze nejnovějších plných her můžete najít v sekci: Nejnovější hry


1001 her za nejvýhodnější cenu v Česku!
V internetovém obchodě naleznete 1001 her, které jinde levněji neseženete! Ceny her jsou zde opravdu velice příznivé a novou hru si tak může dovolit opravdu každý. Většina z 1001 her je skladem a připravena k okamžité expedici.


1001 her zdarma ke stažení?
Pokud si i přes nízké ceny nemůžete momentálně dovolit některou z 1001 her, www.hrypc.cz pro vás připravil exkluzivní výběr výborných her, které si můžete stáhnout a zahrát úplně zdarma! A že to nejsou žádné béčkové hry! Právě naopak, tyto hry zdarma patří mezi naprosté pecky. Zdarma si můžete stáhnout takové hity jako například Far Cry, Postal 2 nebo C & C Red Alert.


Wolfenstein Enemy Territory (1001 hry) Prince of Persia: The Sands of Time (1001 her) Far Cry (1001 hra) Full Spectrum Warrior (1001 hrami) Command and Conquer Tiberian Sun (1001 her zdarma)


Zahrát si můžete již zítra!
Chtěli byste si užívat u nové hry co nejdřív? Není problém! Vyberte si jeden či více titulů z 1001 her, které jsou k dispozici v našem herním obchodě, a již zítra můžete mít své vysněné hry doma! Neváhejte a využijte extrémně nízkých cen ještě dnes!Visitors from foreign countries may try 1001 games or 1001 spielen.