Just Cause Collection

PC (Steam)Platforma:
AkčníŽánr:
Square EnixVýrobce:
15. Srpna 2014Datum vydání:
Jazyk:

Kolekce obsahující první a druhý díl hry :

  • Just Cause (1)
  • Just Cause 2

Just Cause

V kůži agenta CIA Rica Rodrigueze se ve hře vydáváte na velmi komplikovanou misi. Rico má za úkol svrhnout vládu špatného prezidenta na fiktivním ostrově San Esperito a urovnat vše do absolutního pořádku. Titul Just Cause se značně inspiroval velikánem Grand Theft Auto. Hráčskému publiku totiž nabízí především obrovský otevřený svět k prozkoumávání, nejmodernější zbraně, techniku a povedenou vizuální stránku. Krom aut je zde kladen i velký důraz na pohyb ve vzduchu, takže nechybí několik typů helikoptér i letadel.

Velkou roli ve hře rovněž hraje padák a dech beroucí kaskadérské kousky hlavního hrdiny. Můžete za jízdy vyskočit na kapotu a efektně přeskočit na opodál jedoucí automobil anebo něco podobného udělat i ve vzduchu – jen s rozdílem, že budete přeskakovat z letadla, nikoliv z vozu.

Just Cause 2

Jako agent Rico Rodriguez máte za úkol najít a zabít svého přítele a učitele, který zmizel na rajském ostrově Panau. Abyste upravili rozložení místních sil, musíte zde způsobit maximální možný chaos, ať už na zemi, na moři či ve vzduchu. Díky unikátním možnostem s padákem a vystřelovacím hákem můžete provádět skvělé skoky, unášet letadla a konat další úžasné kousky. Na 400 čtverečních mílích rozmanitého terénu a se stovkami zbraní a vozidel můžete v Just Cause 2 překonat gravitaci i víru.

Využijte unikátních možností kombinací s padákem a vystřelovacím hákem a vytvořte si vlastní neuvěřitelné vzdušné kousky. Ať už padáte z výšky tisíce stop, chcete obsadit nepřátelské letadlo ze vzduchu nebo ničíte bezpečnostní kontrolní body na zemi, využijte svou představivost, abyste dosáhli co největšího chaosu. Se stovkami zbraní, vozidel, misí a Ricovým unikátním padákem a vystřelovacím hákem prožijete vertikální svobodu, která je v žánru akčních her z pohledu třetí osoby zcela ojedinělá

Hra není skladem
nelze momentálně zakoupit
199 Kč
Vaše cena:

VIDEA

Just Cause Collection - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 3 Ghz
RAM: 2 GB
Grafická karta: 256 MB
HDD: 13 GB
Systém: Windows Vista , 7, 8