A Story About My Uncle

PC (Steam)Platforma:
AdventuryŽánr:
28. Května 2014Datum vydání:
Jazyk:

A Story About My Uncle je platformová dobrodružná hra z pohledu první osoby. Příběh je o chlapci, který hledá svého ztraceného strýce a nakonec skončí ve světě o kterém si ani nedovedl představit, že existuje. Použij strýčkovi záhadné vynálezy, aby jsi mohl skákat do neuvěřitelných výšek a dálek, to celé doprovázené nádhernou krajinou. Odkryj indície a záhady ukryté tvým strýčkem a poznej fantastické bytosti, které ti budou pomáhat na tvé výpravě.

Pohyb ve hře A Story About My Uncle hraje klíčovou v roli v jejím samotném hraní. Poskakovat po světě plném úžasných scenérií společně se svým Hákem dává hráči jedinečný smysl pro rychlost a svobodu. Procestuj herní svět s unikátním uměleckým stylem a záhadným příběhem, který se odehrává přímo před tebou.

VÍCE
  • Hák: Posilující mechanický nástroj, který ti dává pocit rychlosti, proudění vzduchem a závraťe z výšek, jaký jsi ještě nikdy nezažil.
  • Objevuj svět: Navštiv nádherný a vzrušující svět – od temných jeskyní, přes ztracené civilizace, až po drsné, tuhé a mystické krajiny.
  • Důraz na příběh: Při hledání svého strýčka potkáš bytosti se svými vlastními příběhy a osudy. Udělej si čas na prozkoumávání světa a ponoř se tak hlouběji a hlouběji do vyprávění.
  • Bez násilí: A Story About My Uncle je hra z pohledu první osoby, ale vylučuje násilné hraní a naopak klade velký důraz na příběh a atmosféru.
Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
49 Kč
Vaše cena:

VIDEA

A Story About My Uncle - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 1.6 Ghz Dual
RAM: 2 GB
Grafická karta: Shader 3
HDD: 2 GB
Systém: Windows XP, Vista, 7, 8, 10