Age of Empires IV Anniversary Edition

PC (Steam)Platforma:
StrategieŽánr:
28. Října 2021Datum vydání:
Jazyk:

Hra Age of Empires IV: Výroční edice, která obsahuje známé i inovativní nové způsoby, jak rozšířit své impérium v rozlehlých krajinách s ohromující vizuální věrností 4K, přináší vyvinutou strategickou hru v reálném čase na další úroveň v této oslavné nové verzi, která zahrnuje řadu nového obsahu zdarma, jako jsou zbrusu nové civilizace, nové mapy, další herní aktualizace a jazyky, a nová mistrovství, výzvy, posměšky a podvody – to vše za úžasnou hodnotu, která zaplňuje více historie než kdy předtím!

VÍCE

Dvě nové civilizace, 8 nových map – veďte mocné Malijce západní Afriky jako jeden z nejbohatších obchodních národů všech dob, protože se zaměřujete na silnou ekonomickou zdatnost v těžbě a investování do zlata.

Nebo sestavte jednu z nejdéle trvajících říší v historii s osmanskou civilizací a její dobře vycvičenou vojenskou silou, která obsahuje největší dostupné zbraně se střelným prachem – velké bombardéry – mocná děla, která mohou porazit všechny protivníky, kteří se vám postaví do cesty.

Přizpůsobte si hru pomocí modů (Beta) – naplánujte si svůj vlastní kurz pomocí výkonných nástrojů pro tvorbu v nejnovější beta verzi Mod Editoru. Vytvaruj si vlastní mapy šarvátek a multiplayeru, vytvářej jedinečné scénáře misí, vytvářej balíčky ladění založené na datech a představ si nové herní režimy pro Age of Empires IV.

Návrat do historie – minulost je prologem, protože jste ponořeni do bohatého historického prostředí 10 různých civilizací po celém světě od Angličanů přes Číňany až po Dillí Sultanát ve vaší snaze o vítězství. Buduj města, spravuj zdroje a veď své vojáky do boje na souši i na moři ve 4 odlišných kampaních s 35 misemi, které pokrývají 500 let historie od doby temna až po renesanci.

Věk pro všechny hráče – Age of Empires IV je příjemný zážitek pro nové hráče s výukovým systémem, který učí podstatu strategie v reálném čase a příběhového režimu kampaně navrženého pro první hráče, který pomáhá dosáhnout snadného nastavení a úspěchu, ale je dostatečně náročný pro zkušené hráče s novými herními mechanikami, vyvinutými strategiemi, a bojové techniky.

Vyzvěte svět – skočte online a soutěžte, spolupracujte nebo se dívejte až se 7 svými přáteli v režimech pro více hráčů PVP a PVE, které zahrnují hodnocené sezóny a mnoho dalšího!

Vyberte si svou cestu k velikosti s historickými postavami – prožijte dobrodružství Johanky z Arku v její snaze porazit Angličany nebo velet mocným mongolským jednotkám jako Čingischán při jeho dobývání Asie. Volba je na vás – a každé rozhodnutí, které učiníte, určí výsledek historie.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
649 Kč
Vaše cena:

VIDEA

Age of Empires IV Anniversary Edition - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i5-6300U or AMD Ryzen 5
RAM: 8 GB
Grafická karta: Intel HD 520 or AMD Radeon RX Vega 11
HDD: 50 GB
Systém: Windows 10, 11