Battlefield 3 Premium Edition

PC (Origin)Platforma:
AkčníŽánr:
DICEVýrobce:
11. Srpna 2012Datum vydání:
Jazyk:

Balení obsahuje základní hru Battlefield 3 a také službu Battlefield 3 Premium, díky které získáte veškeré dodatky a bonusy do hry.

VÍCE

Battlefield 3 nás přenese do virtuální války a na světová bojiště, která nás zocelí nebo zlomí. Nový díl přichází s novinkami, které jsou u BF ojedinělé, hra dostala i novou příběhovou kampaň. Singplyerová kampaň nás zavede do fiktivního konfliktu v arabském světě. Příběh nabídne nejen bojové akce na nepřátelském území, ale také se dočkáme konspiračních teorií, zběsilého útěku před zákonem a zastavení teroristů. BF se proslavil na půdě multiplayeru, který je u této hry na vysoké úrovni, jen málo her s ním může vůbec zkřížit pomyslné meče. BF 3 se odehrává v naší velice blízké budoucnosti, proto se nedočkáme žádných sci-fi vymožeností a techniky. S bojovou technikou a výstrojí vojáků je možné se setkat na dnešním bojišti a to hře dodává, ještě více na realitě. BF v multiplayeru nabízí jedny z největších map ve FPS žánru. Jejich zpracování je velice kvalitní a hráč má opravdu pocit, že se nachází na opravdovém bojišti, kde lítají šrapnely, výbuch střídá výbuch. Nový BF 3 je poháněn nejnovějším enginem Frostbite 2, který posouvá animaci, dynamiku světel a destrukci objektů na zcela novu úroveň. Mapy jsou pestrobarevné. Dočkáme se otevřených map s velkou volností pohybu, či uzavřených městských čtvrtí. Pro každou mapu hráč musí vymyslet jinou taktiku, aby zvítězil.

Battlefield 3 Premium Service

Součástí služby Battlefield 3 Premium:je tento obsah :

  • Battlefield 3: Back to Karkand
  • Battlefield 3: Close Quarters
  • Battlefield 3: Armored Kill
  • Battlefield 3: Aftermath
  • Battlefield 3: End Game
  • další výhody se službou spojené.

Battlefield 3 Premium je nová služba s velkým množstvím tematicky zaměřeného obsahu, která hráčům poskytne možnost zahrát si všechna připravovaná rozšíření přednostně, obohatit si možnosti úprav vlastního vojáka a získat řadu exkluzivních předmětů do hry za skvělou cenu. V rámci členství získá hráč všech pět tematických rozšiřujících balíčků pro Battlefield 3 včetně dvoutýdenního přednostního přístupu do akce. Obdrží také velké množství unikátních herních předmětů, které nelze nikde jinde získat. Jedná se například o nůž ACB-90, sadu psích známek a exkluzivní kamufláže pro vojáky i zbraně. Členové klubu Battlefield 3 Premium získají rovněž přístup k novým funkcím, jako je například možnost resetovat statistiky, dostat přednostní místo ve frontách na serverech a vytvářet nové emblémy pro čety

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
429 Kč
Vaše cena:

VIDEA

Battlefield 3 Premium Edition - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2 Ghz Dual
RAM: 2 GB
Grafická karta: 512 MB
HDD: 30 GB
Systém: Windows Vista , 7
Poznámka: 2 GB