Bus Simulator 21

PC (Steam)Platforma:
SimulátoryŽánr:
7. Září 2021Datum vydání:
Jazyk:

Vyzkoušejte si každodenní život řidiče autobusu ve dvou otevřených městech, buď v USA nebo v Evropě. Usedněte za volant až 30 autobusů mezinárodních výrobců, včetně dvoupatrového modelu či e-autobusů. Dopravte své cestující do cíle bezpečně a včas – ať už v režimu sólo nebo ve hře

Už teď se těšte na Bus Simulator 21 a nejobsáhlejší i nejpokročilejší vozový park v historii celé série. Ve hře Bus Simulator 21 se k modelům populárních značek z minulého dílu (Mercedes-Benz, Setra, IVECO BUS a MAN) přidává flotila 30 oficiálně licencovaných autobusů známých světových výrobců, jako jsou Volvo, Alexander Dennis, Scania, BYD, Grande West a Blue Bird. Zcela poprvé pak budete mít možnost vrhnout se na plnění výzev každodenního provozu z kabiny dvoupatrových a elektrických autobusů.

VÍCE

Připravte se na zbrusu novou a působivou americkou mapu Angel Shores i přepracovanou verzi evropské mapy Seaside Valley z předchozího dílu – a to včetně mapového rozšíření. Ještě rozsáhlejší otevřený svět hry Bus Simulator 21 znamená, že si život řidiče autobusu můžete vyzkoušet ve dvou obrovských a plně přístupných městech, ve kterých nechybí průmyslové a okrajové čtvrtě, životem pulzující Čínská čtvrť, promenáda, okolní kopcovitá krajina ani obchodní park. K dispozici jsou také různé úrovně obtížnosti a herní režimy pro nejrůznější typy hráčů.

Ve hře Bus Simulator 21 se stanete nejen schopným řidičem s nespočtem najetých kilometrů – k ruce budete mít rovněž pokročilé prvky managementu. Vytváření podrobných jízdních řádů, nákup a prodej autobusů nebo plánování efektivních tras linek s ohledem na denní počet cestujících ve špičce – to vše i spousta dalších rozmanitých úkolů čeká jen na vás.

Dáváte před vysedáváním za kancelářským stolem přednost samotnému řízení autobusu? To samozřejmě není žádný problém! Automatizační prvky hry Bus Simulator 21 se o vaše manažerské povinnosti perfektně postarají a vy si tak v klidu můžete vychutnat jízdu v autobusu.

Přepracovaná umělá inteligence dopravy a chodců, vylepšená grafika i dynamický denní a noční cyklus úzce propojený se systémem dopravních špiček a nejrůznějšími povětrnostními podmínkami navíc zajišťují ještě působivější zážitek z jízdy autobusem.

Zahrajte si v režimu pro jednoho hráče nebo v synchronizovaném režimu pro více hráčů, dopravte cestující bezpečně a rychle do cíle a na konci výplatního dne si vyzvedněte odměnu za včasnou a bezpečnou jízdu.

Celý balík simulace virtuálního řidiče autobusu doplňují neomezeně použitelné komfortní funkce, jako je rychlé přeskakování na požadované zastávky na mapě (rychlé cestování), rychlé posouvání času vpřed a přímé přebírání linek autobusů NPC, a zaručují tak ještě větší porci zábavy za volantem!

Vychutnejte si Bus Simulator 21 na PC nebo konzolích a zajistěte si nejkomplexnější prožitek řízení autobusu v historii celé série!

 • Bus Simulator 21 přichází s dalšími 30 autobusy renomovaných světových výrobců, jako jsou Volvo, Alexander Dennis, Scania, BYD, Grande West a Blue Bird, které dále rozšiřují flotilu populárních značek z předchozího dílu (Mercedes-Benz, Setra, IVECO BUS a MAN).
 • Kromě klasických pevných a kloubových autobusů můžete v tomto novém díle usednout i do kabiny dvoupatrového modelu a vyjet vstříc budoucnosti hromadné veřejné dopravy za volantem elektrického autobusu!
 • Ve dvou životem pulzujících prostředích v USA i Evropě s ještě rozsáhlejším otevřeným světem se bez sebemenšího otálení s radostí vrhnete do průzkumu okolí.
 • Řídit můžete sami nebo s přáteli v kooperativním režimu pro více hráčů.
 • Volitelné, propracované funkce managementu, jako je nastavení podrobných jízdních řádů, návštěva prodejců autobusů dostupných na mapě nebo plánování efektivních linek, které zohledňují počet cestujících v konkrétních časech, vytvářejí ještě hlubší herní zážitek.
 • K dispozici jsou různé úrovně obtížnosti a herní režimy pro nejrůznější typy hráčů.
 • Vylepšená grafika, nově zpracované dynamické počasí, denní a noční cyklus či nová umělá inteligence dopravy a chodců vnášejí do hry ještě víc realismu.
 • Věrně reprodukované zvuky autobusů či obsáhlá hlasová výuka a dialogy cestujících v anglickém a německém jazyce navozují ještě lepší atmosféru a větší zábavu.
 • Nový editor postav nabízí víc než 15 000 designových kombinací, ve kterých můžete svému řidiči přizpůsobit tvar těla, oblečení, barvu pleti, vlasy a mnoho dalšího.
 • Díky neomezeně použitelným komfortním funkcím, jako jsou rychlé cestování, rychlý posun času nebo přímé převzetí autobusů z vlastního vozového parku ovládaných umělou inteligencí, strávíte více času na cestách a méně v nabídkách.
 • Rozsáhlé možnosti přizpůsobení: upravujte vzhled autobusů různorodými barvami, vzory a reklamami, aktivujte a deaktivujte hustotu výmolů na silnicích, povolte nebo zakažte provoz automatu na jízdenky a mnoho dalšího.
 • Podpora pro populární volanty, herní ovladače, Tobii Eye Tracking a TrackIR.
 • Zvládněte náročné dopravní situace: úzké silnice, protijedoucí vozidla, serpentiny, rušné autobusové nádraží, jízdu v noci, práce na silnici, dálkové jízdy, výmoly, dopravní zácpy, překážky v provozu, zpomalovací prahy a mnoho dalšího.
 • Realistický zážitek s různorodými událostmi každodenního života řidiče autobusu, jako jsou znečištěný interiér, zvláštní požadavky cestujících, černí pasažéři, provozování hlasité hudby či zablokované zastávky.
 • Modifikace (pouze PC): S rozšířením Modding Kit nepoznáte takřka žádná omezení! Umožní vám vytvářet linky, vlastní autobusy nebo nové mapy a sdílet je s komunitou. Stejně tak si budete moct stáhnout stávající mody, nainstalovat je a ještě víc svou hru rozšířit.
Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
669 Kč
Vaše cena:

VIDEA

Bus Simulator 21 - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i3-2120 / AMD Phenom II X4 830
RAM: 8 GB
Grafická karta: 2 GB
HDD: 18 GB
Systém: Windows 10