CASE: Animatronics

PC (Steam)Platforma:
AdventuryŽánr:
3. Srpna 2016Datum vydání:
Jazyk:

Titul „CASE: Animatronics“ je skutečně velmi děsivá a náročná first-person stealth hororová akce pro PC. Vaše policejní oddělení je v rukou jakéhosi anonymního hackera. Veškeré východy jsou uzavřeny. Kovové kroky jsou ale slyšet stále blíže, přežijte detektive Bishope?

Vítejte do služeb policejního oddělení, kde vaše pozdní večerní přesčasy mohou skončit velmi draze, ba tragicky. Hrajete zde za chlapíka jménem John Bishop, který je trochu přepracovaný poslední dobou, ale i tak se snaží nést si svůj díl s hrdě vztyčenou hlavou a vyšetřovat podezřelá místa dlouho do noci. Poté jste ze sna po pár hodinách vytrženi jakýmsi „starým známým“, co promění vaše hledání v úprk a snahu o přežití.

Vše ve vašem oddělení je bez elektřiny anebo hacknuté. To ale bohužel není ten hlavní problém… Někdo… Něco… Vás následuje. Červené oči září z chodby a jen je slyšet kovový zvuk pohybujícího se kovu skrze dříve vám tak známé a bezpečné haly. Roboty a plechové pomocníky zde již dávno znáte jako „Animatroniky“, ale něco je zde špatně… Někdo jiný je ovládá. A jeho úmysly nejsou dobré. Máte nejvyšší čas zjistit, co se to tady všude děje? Musíte přežít noc, ale pozor – pamatujte, že nikdo neuslyší váš případný řev…

Doručení:
DO 24 HODIN
199 Kč
Vaše cena:

VIDEA

CASE: Animatronics - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: Quad core
RAM: 512 MB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 1 GB
Systém: Windows 7, 8, 10