Cities Skylines

PC (Steam)Platforma:
StrategieŽánr:
10. Března 2015Datum vydání:
Jazyk:
Jazyk ke stažení [?]:

Postavte si své vlastní velkoměsto, které si vybudujete od samotného základu a je jen na Vás, jak bude vypadat a fungovat. Cities: Skylines nabídne nejen možnost stavby města a městských čtvrtí, ale také reálný pocit, že právě vy řídíte celé město od dopravy až po kanalizaci. Vžijte se do role starosty a započněte svoji kariéru.

VÍCE

Cities: Skylines je moderní variací na klasický žánr městských simulací. Hra rozšiřuje nadšení a obtíže z budování, respektive udržování skutečného města o nové prvky a zároveň rozšiřuje již etablované funkce budovatelských strategií.

Díky tomu, že za ní stojí tvůrci série Cities in Motion, se hra může pochlubit plně funkčním systémem městské dopravy. Nabízí také možnost upravit hru modifikacemi a přizpůsobit ji tak svému stylu, coby protiváhu vůči mnohovrstevné a náročné simulaci. Omezeni jste jen vaší představivostí, tak převezměte kontrolu nad městem a vydejte se vstříc nebesům!

Hlavní prvky:

Několikastupňová, náročná simulace: Budování města od zelené louky se člověk snadno naučí, ale je obtížné stát se stavitelským mistrem. Coby starosta města budete čelit výzvě základních požadavků, jako je systém vzdělávání, vodovod, elektrická síť, police, hasiči, zdravotní péče, ekonomika a mnoho dalšího. Občané vašeho města dokážou s vážností a nádechem autenticity reagovat na řadu scénářů, které vás mohou ve hře potkat. Propracovaná simulace dopravy: Bohaté zkušenosti týmu Colossal Orders se sérií Cities in Motion našly v propracovaném systému dobré využití. Čtvrti a nařízení: Nebuďte jen administrátorem na městském úřadě. Rozdělování města na čtvrti a vydávání nařízení pro ně určená, má za následek, že se postupně stanete starostou svého vlastního města. Rozsáhlá podpora modifikací: Stavějte nebo vylepšujte existující mapy a struktury a ty pak můžete importovat do hry nebo je sdílet. Stejně tak je možné stahovat výtvory.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
269 Kč
Vaše cena:

VIDEA

Cities Skylines - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 3 Ghz Dual
RAM: 4 GB
Grafická karta: 512 MB
HDD: 4 GB
Systém: Windows XP, Vista, 7, 8, 10