Dakar 18

PC (Steam)Platforma:
SimulátoryŽánr:
25. Září 2018Datum vydání:
Jazyk:

Hra Dakar 18 je založena na jedné z nejlegendár­nějších každoročních Rallye organizovaných ASO (Amaury Sport Organisation), zde ovšem ne v Africe, ale pro změnu v Jižní Americe. Titul je to ale skrz-naskrz realistickou simulací této rallye, jenž je jedna z největších na světě a rozpíná se po řadě zemí, ba i po celém světadílu! Simulován je i čas a počasí.

Do vašich rukou se zde dostanou všelijaké motorky, auta, trucky, čtyřkolky a UTV (SxS). Přitom sestava je tu absolutně dokonalá a reálná pro každý typ: auta zastupuje Peugeot, Mini, Toyota, Renault, Mitsubishi, motorky KTM, Honda, Yamaha, Husqvarna, čtyřkolky Yamaha Raptor, trucky Kamaz, Maz, Tatra, MAN a SxS Polaris.

Podíváte se zde přitom i do mnoha zemí: je tu totiž celkem 12 000 km2 prostor, skrze které budete cestovat přes země Peru, Bolívie a Argentina. Dakar Rally 2018 je tu simulováno ve čtrnácti sekcích a jde z Limy do Córdoby. Hra používá reálné obrázky ze satelitů a jsou tu i oficiální průvodci pro dané tratě, budete si tak moci i vy zkusit, zda se neztratíte zrovna v ten nejkritičtější úsek. Budete bojovat o každou vteřinu nebo se zastavíte a pomůžete odtáhnout kolegu v nouzi?

Doručení:
DO 24 HODIN
749 Kč
Vaše cena:

VIDEA

Dakar 18 - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: I5 2.5 GHz
RAM: 4 GB
Grafická karta: 2 GB
Systém: Windows 7, 8, 10