Divinity: Original Sin Enhanced Edition

PC (GOG)Platforma:
RPG hryŽánr:
27. Října 2015Datum vydání:
Jazyk:

Hra je ve verzi : Enhanced Edition :

  • obsahuje spoustu vylepšení a rozšíření oproti původní verzi hry
  • navíc obdržíte také DLC Source Hunter

Ponořte se do izometrického RPG, které navazuje na starou školu RPG her v krásném grafickém hávu. Divinity Original Sin si bere nejlepší vlastnosti ze staré školy a převádí je do současnosti. Hra pobíhá v reálném čase a boj je řešen tahovým systém, ve kterém je nutné zvažovat každý krok dvakrát. Ponořte se do skvěle propracovaného a živého světa.

VÍCE

Divinity: Original Sin zajímavé RPG, které se vrací ke kořenům nefalšovaných RPG, kdy se chyby trestaly a to vše zabalené v krásné grafice. Krásy hry si budete užívat při izometrickému pohledu. Divinity: Original Sin nabízí zajímavý bojový systém, který potěší každého taktika, právě soubojový systém je na tahy (jako tomu bylo u původních Falloutu), kde každý pohyby nebo akce musí být přesně provedená, jinak vašeho reka postihne nemilá příhoda v podobě smrti.

Ve hře se bude střídat den a noc a tým bude spjatý systém i NCP. V noci vám kovář neukove meč nebo si u obchodníka nekoupíte zásoby. Střídání dne a noci není jen kosmetický prvek. Hráč se dočká i speciálních úkolů, které půjde plnit jen v noci.

Co by to bylo za pořádné RPG bez hrdinů. Hráč bude moci ovládat dvojici hrdinů, které bude moci rozvíjet podle svého uvážení. Ve Divinity: Original Sin chybí klasický systém tříd. Hráčova fantazie se bude moci naplno vyřádit, při tvorbě svých hrdinů.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
649 Kč
Vaše cena:

VIDEA

Divinity: Original Sin Enhanced Edition - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: Dual
RAM: 2 GB
Grafická karta: 512 Mb
HDD: 5 GB
Systém: Windows XP , Vista , 7, 8