DOOM

PC (Steam)Platforma:
AkčníŽánr:
id SoftwareVýrobce:
13. Května 2016Datum vydání:
Jazyk:

Hra DOOM, která byla vytvořena vývojáři ze studia ID Software, jenž je označováno jako průkopník na poli žánru stříleček z první osoby, se vrací na Vaše monitory. Nový DOOM nabídne zábavu brutálních rozměrů. Těšte se na houževnaté démony, až neuvěřitelně destruktivní zbraně a rychlý a naprosto plynulý pohybový systém – to a ještě mnohem vice zajistí velmi intenzivní zážitek ze hry, ať už se rozhodnete vyhladit hordy démonů v kampani pro jednoho hráče, nebo raději zvolíte některý z mnoha módů pro více hráčů a postavíte se tak v boji proti svým přátelům. Rozšiřujte své herní dovednosti díky integrovanému hernímu editor DOOM SnapMap.

VÍCE

PŘIBĚH:

Rozlehlé výzkumné zařízení společnosti Union Aerospace Corporation vybudované na planetě Mars zažívá nápor zuřivých a mocných démonů. Jen jediný člověk stojí mezi nimi a naším světem. Vstup do role na vlastní pěst působícího mariňáka ze speciální jednotky DOOM a chop se svého jediného úkolu – pozabíjet všechny démony, kteří ohrožují lidstvo.

KLÍČOVÉ PRVKY:

Houževnatá kampaň Jakmile se budeš snažit odrazit hordy běsnících démonů, nebudeš mít žádnou možnost úkrytu. Kombinujte svůj arzenál futuristických a ikonických zbraní, vylepšení, pokročilého pohybového a soubojového systému.

Návrat hry pro více hráčů tak, jak ji znáte Postav se svým nepřátelům v tom pravém DOOM stylu, který je charakteristický souboji, co mají velmi rychlý spád. Na výběr budeš mít z klasických a zcela nových herních módů. Vyhlaď své protivníky za použití spojení tvých dovedností, mocných zbraní a unikátních schopností, které ti umožní hrát za démona.

Nekonečné možnosti DOOM SnapMap – výkonný herní a úrovňový editor, který je snadný na použití, nabídne nekonečně mnoho herních zážitků, a to na každé platformě.

Schovat
Doručení: ihned
V ŘÁDU SEKUND
189 Kč
Vaše cena:

VIDEA

DOOM - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i5-2400/AMD FX-8320
RAM: 8 GB
Grafická karta: 2 GB
HDD: 55 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
F
A
C
E
B
O
O
K