Dying Light 2

PC (Steam)Platforma:
AkčníŽánr:
TechlandVýrobce:
30. Prosince 2021Datum vydání:
Jazyk:

Spojením zombií, parkouru, příběhových a morálních dilemat, open world a skvělých herních mechanik, dostanete jednu z vůbec nejlepších zombií her všech dob, která se dočkala pokračování! Dying Light 2 přináší výborně provedenou akční část, a ta je doplněna o skvělý scénář, který si hra určitě zaslouží.

Největší slabinou minulého dílu byl příběh, který nedokázal využít potenciál hry, a to byla chyba, která se v druhém díle nebude opakovat. Celý Dying Light 2 se bude odehrávat ve fiktivním východoevropském městě, které je zamořené nemrtvými bastardy. Přeživší lidé se postupně spojí do různých frakcí a snaží se získat kontrolu nad městem. Různorodé frakce znamenají různé úkoly, různé charaktery a také to, že každá frakce má svojí „filozofii“, jak vést město. Jen vy se rozhodnete, komu budete pomáhat a proč. Nemusíme vám vysvětlovat, že s každou frakcí nebudete moci být za dobře. Právě frakce budou hrát velkou roli v příběhu, stejně tak i při přeměně města podle toho, jak jim budete pomáhat. Buďte si jisti, že změny to budou veliké, a především svět není černobílý.

Základní kameny hratelnosti se od prvního dílu nezměnily. Parkourový pohyb po otevřeném světě, který je 4× větší než v prvním díle. Pohyb po otevřeném svět bude hodně intuitivní a k tomu přibyly i další vychytávky, jako nový fyzikální model, např. možnost houpání se na provaze nebo možnost, že se pod vámi může utrhnout římsa. Budete bojovat, jak proti hloupým nemrtvým protivníkům, ale také proti lidským protivníkům obdařeným pokročilou inteligencí, kteří nebudou tak snadnou kořistí. Do výbavy se vám dostane šplhavý hák, který vám bude pomáhat při překonávání překážek nebo se dostanete tam, kam byste se normálně nedostali.

Dying Light 2 nabízí vše co od této hry chceme a díky příběhu a možnostem ovlivňování světa okolo vás se ze hry stává horký kandidát na hru, o které se bude vyprávět ještě pár let od vydání.

Hra není skladem
nelze momentálně zakoupit
1 389 Kč
Vaše cena:

VIDEA

Dying Light 2 - video

OBRÁZKY