Mafia III Digital Deluxe

PC (Steam)Platforma:
AkčníŽánr:
2K GamesVýrobce:
7. Října 2016Datum vydání:
Jazyk:

Mafia III Digital Deluxe obsahuje :

 • hru Mafia III
 • Mafia III Seasons Pass (obsahuje všechna DLC do hry)
VÍCE

Píše se rok 1968 a po letech bojů ve Vietnamu zná Lincoln Clay tuhle pravdu: rodina nejsou lidé, ke kterým se narodíš, ale ti, pro které zemřeš. Nyní je Lincoln zpátky doma v New Bordeaux a je odhodlán utéct před svou zločineckou minulostí. Ale když jeho náhradní rodinu, černou mafii, zradí a vyhladí mafie italská, Lincoln vybuduje novou rodinu z popela té staré a začne si přes mafiány, kteří jsou za to zodpovědní, klestit cestu plnou pomsty a vojenského vybavení. Intenzivní přestřelky, brutální souboj muže proti muže, napínavé řízení vozidel a pouliční vychytralost, to vše budete potřebovat. Ale díky té správné partě, drsným rozhodnutím a pár špinavým rukám je možné dostat se na vrchol městského podsvětí.

 • NEW BORDEAUX, PŘETVOŘENÉ NEW ORLEANS Z ROKU 1968

  Rozsáhlý, rozmanitý a špinavý otevřený svět, kterému vládne mafie a zkorumpovaní zastupitelé a které je bohaté na úžasné vyhlídky, zvuky a emociálně nabitou společenskou atmosférou dané doby.

 • BEZDĚČNÝ SMRTÍCÍ ANTI-HRDINA

  Staňte se Lincolnem Clayem, sirotkem a veteránem z Vietnamu, který pase po pomstě vůči italské mafii za brutální zmasakrování černé mafie, kterou považoval za svou rodinu, již nikdy neměl.

 • POMSTĚTE SE PO SVÉM

Vyberte si vlastní osobní styl hry – od brutální síly a silných zbraní po plíživou zabijáckou taktiku – a využijte Lincolnova vojenského výcviku a nashromážděných informací, které vám pomohou zlikvidovat italskou mafii.

 • NOVÁ RODINA Z POPELA TÉ STARÉ

Vybudujte zločineckou říši svým vlastním způsobem na základě rozhodnutí, které ze svých poručíků odměníte a které zradíte…"

Mafia III Seasons Pass

Získejte přístup k dalším 3 kapitolám uznávaného kriminálního dramatu Mafia III za zvýhodněnou cenu. V rozšířeních Přidej, kotě!, Na kameni kámen a Znamení časů na vás ve světě New Bordeaux čekají nové a jedinečné příběhy, postavy i herní možnosti. S každým rozšířením pak získáte přístup k exkluzivním tematickým vozidlům, zbraním a dalším věcem.

 • Přidej, kotě!

V malém a strachem zmítaném městečku se spolu s Roxy Laveauovou pustíte na výbušnou cestu odplaty za vraždu vůdce bojovníků za občanská práva, během které na vás bude čekat spousta vysokooktanových honiček i taktických soubojů.

 • Na kameni kámen

Když se v New Bordeaux znovu objeví váš nelítostný rival, rozhodnete se spojit síly s agentem CIA Johnem Donovanem, najít ztracené nákladní letadlo a urovnat krevní mstu, která sahá až do válkou zmítaných džunglí Vietnamu.

 • Znamení časů

Na žádost otce Jamese se pustíte po stopě kultu zodpovědného za sérii rituálních vražd. Vydejte se na cestu, která vás z temných hlubin staré bayou dovede až do doupat drogami ovládané subkultury v samotném centru města.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
849 Kč
Vaše cena:

VIDEA

Mafia III Digital Deluxe - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: I5-2500K / AMD FX-8120
RAM: 6 GB
Grafická karta: 2 GB
HDD: 50 GB
Systém: Windows 7, 8, 10