Mass Effect Trilogy

PC (Origin)Platforma:
RPG hryŽánr:
BioWareVýrobce:
6. Listopadu 2012Datum vydání:
Jazyk:

Kompletní edice hry Mass Effect, která obsahuje všechny tři vydané díly a několik DLC této skvělé herní série.

Mass Effect

Epické sci-fi RPG Mass Effect vypráví o smrtícím cyklu, který postihl naši galaxii. Každých 50 tisíc let ji totiž navštíví s úmyslem zlikvidovat cokoliv organického jakási starověká rasa strojů. Přijde, vyhladí a zase odejde. Než ale místo činu opustí, nezapomene po sobě důkladně uklidit, takže nenechá jedinou stopu, jež by někoho přivedla na její existenci. Mezi obyvateli galaxie koluje legenda, podle které jde hrozící katastrofu odvrátit. Vy se stanete její součástí, když se coby velitel Shepard (jeho postavu si můžete i sami navrhnout) pokusíte se svou elitní jednotkou (jeho členy, zbraně, schopnosti i prostředky si vyberete a přizpůsobíte dle svého uvážení) za každou cenu nelítostného mechanického kata všeho organického zastavit. Rámec časté komunikace s NPC má výrazně oživit nový dialogový model využívající emoce k vyjádření pocitů a z toho plynoucích reakcí.

VÍCE

Mass Effect 2

V této akční RPG Mass Effect 2 se hráči opět ocitnou v roli hrdinného velitele, jenž velí oddílu těch nejnebezpečnějších ozbrojenců v celé galaxii. Jejich mise hraničí díky své náročnosti takřka se sebevraždou. Akční přestřelky, rozsáhlý futuristický příběh, objevování vesmíru a emotivní interakce postav představují bezkonkurenčně silný herní zážitek.

Mass Effect 3

Nový díl Mass Effect s číslem 3 završuje trilogii série Mass Efectu, která si dokázala vybudovat silnou základu fanoušků, a to oprávněně. Poslední díl trilogie nás zavede do mezigalaktické války, ve které jde o vše. Neznámý nepřítel se skrývá v hlubinách vesmíru, kde hibernuje několik tisíc let, a čeká na signál, aby započal svojí ničivou pouť. Jedná se o nejvyspělejší rasu ve vesmíru, vše živé vyhlazuje a poté sklízí organiky i materiál. Po svém ničivém nájezdu se opět uchýlí do hlubin vesmíru a ke své hibernaci. Smrťáci, živoucí stroje, započali svojí tisíciletou pouť. Náhlý útok se jim tentokrát zcela nezdařil. Jejich invaze byla odhalena dříve, než se mohla zcela rozvinout a to díky kapitánovi Shepardovi. Dokázal se svojí posádkou zabránit prvnímu úderu, který měl vyřadit síť bran a zamezit rasám, aby si dokázaly navzájem pomoci. Smrťákovi se nepodařilo zničit centrálu. Na kapitána Sheparda čeká nejtěžší úkol v historii lidstva. Musí zabránit zničení Země a sjednotit všechny národy galaxie pod jednou vlajkou a poté vyrazit na Smrťáky. Poprvé ve známé historii se někomu podařilo úspěšně vzdorovat jejich moci. Nový díl přinese ještě napínavější a poutavější příběh než minulé dva díly. Bude nabitý nebezpečím, beznadějí, zradou i špetkou naděje. Nový RPG systém dává větší volnost ve vylepšování hráčské postavy, jak v nových schopnostech, tak i v rozvoji stávajících. RPG systému má nové schopnosti jako je hackování bojových sond v boji nebo používání nových psychických schopností. Nových schopností určitě naplno využijete a to díky tomu, že se dočkáme ještě více intenzivních bojů. Nejen že potkáme nové nepřátelé, ale také vývojáři z BioWar slibují, že bychom měli mít, co dočinění s bossy na které bychom měli vymýšlet různé taktiky.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
999 Kč
Vaše cena:

VIDEA

Mass Effect Trilogy - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 1.8 Ghz Dual
RAM: 1 GB / 2 GB (Vista, 7 )
Grafická karta: 256 MB
HDD: 20 GB
Systém: Windows XP , Vista , 7