NBA 2K18

PC (Steam)Platforma:
Sportovní hryŽánr:
2K GamesVýrobce:
14. Září 2017Datum vydání:
Jazyk:

Nejlépe hodnocená* každoroční sportovní hra na současnou generaci konzolí se vrací díky NBA 2K18 s bezkonkurenční autenticitou a vylepšeními na hřišti.

VÍCE
 • RUN THE NEIGHBORHOOD

  Budoucnost režimů sportovní kariéry je tu a umožní vám hrát podle vašich vlastních představ. Budujte si kariéru v zápasech NBA, ovládněte hřiště v režimu The Playground Park, přidejte se na turné Pro-Am nebo si projděte obchody a další místa ve zcela novém otevřeném prostředí sousedství. Nové vylepšení MyPLAYER a systémy schvalování, náš dosud největší výběr postav, včetně hráčů NBA, a mnoho dalšího.

 • Cesta k 99

  Zastřešující hra, která odměňuje uživatele za zlepšení jejich celkového hodnocení MyPLAYER bez ohledu na to, které režimy se rozhodnou hrát. Jednotný systém odznaků napříč režimy Pro-Am, Park a kariérou v NBA režimu MyCAREER, kombinace vašich atributů, animací a odznaků definuje váš herní styl na vaší cestě k celkovému hodnocení 99.

 • Aktualizovaná tvorba hráče

  Vytvořte si MyPLAYER hráče podle svých představ, ať už si naskenujete svou tvář pomocí mobilní aplikace MyNBA2K18 nebo se odhodláte k vlastní tvorbě pomocí našich přednastavených možností. Účesy byly obohaceny o řadu nových variant a tělesná hmotnost a výška jsou nyní přesněji ztvárněny, aby vašemu MyPLAYER hráči zajistily unikátní vzhled.

 • MyTEAM

  Sbírejte karty hráče, na nichž najdete minulé i současné legendy NBA, a soutěžte v různých online a offline režimech.

 • Super Max

  Vytvořte tým s omezeným příjmem a soutěžte s ostatními uživateli podobných schopností v novém sezonním režimu. S omezenými financemi, které je třeba rozdělit mezi 13 hráčů, budete muset při výběru sestavy pro každé kolo postupovat strategicky. V každém kole vám budou na základě vašeho výkonu udělovány odměny, takže bude skutečně záležet na každé hře.

 • Balíček & play-off

  Zcela nový režim draftu vás postaví před výzvu sestavit nejlepší možný 5členný tým z balíčků, které před každým kolem otevřete. Bojujte s ostatními uživateli sestavenými týmy o postup, který vám zajistí lepší odměny. V režimu Balíčkem & play-off na vás v každém kole čeká nová sestava a nová zkušenost.

 • Rozpis výzev

  Odehrajte všech 30 naplánovaných her pro každý z 30 týmů NBA. Během plnění 900 unikátních výzev vytvořených podle plánu sezony NBA 2017–18 získávejte body a odměny MyTEAM.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
449 Kč
Vaše cena:

VIDEA

NBA 2K18 - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.93 GHz i3
RAM: 4 GB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 70 GB
Systém: Windows 7, 8, 10