Pillars of Eternity - Hero Edition

PC (GOG)Platforma:
RPG hryŽánr:
26. Března 2015Datum vydání:
Jazyk:

Nechte si učarovat světem, kde volby, které učiníte, a cesty, po kterých se vydáte, určují váš osud. Obsidian Entertainment, autoři Fallout: New Vegas™ a South Park: The Stick of Truth™ společně s Paradox Interactive představují Pillars of Eternity.

Znovu objevte váš hluboký smysl pro prozkoumávání, radost z napínavého dobrodružství a vzrušení z vedení vaší vlastní skupinky dobrodruhů po novém fantasy světě a do hlubin podzemí plných monster, kde budete hledat ztracené poklady a prastará tajemství.

Tak tedy shromážděte vaši partu, vyrazte a zamilujte se do dobrodružství, až se zase ponoříte do světa divů, nostalgie a nadšení z klasických RPG v Pillars of Eternity od Obsidianu!

Hlavní vlastnosti:

  • Hrajte za jednu ze šesti ras: Human, Aumaua, Dwarf, Elf, Godlike a Orlan.
  • Využijte pět základních schopností k překonání každé situace: Stealth, Athletics, Lore, Mechanics, Survival.
  • Detailní úpravy postavy: Vytvořte si postavu jako jednu z jedenácti tříd – Barbarian, Chanter, Cipher, Druid, Fighter, Monk, Paladin, Priest, Ranger, Rogue a Wizard.
  • Vytvořte si svůj příběh: Postavte se na stranu rozličných frakcí využitím systému reputace, kde každý váš čin nebo volba mají dalekosáhlé následky.
  • Prozkoumejte bohatý a rozmanitý svět: Nádherné předrenderované prostředí ožívající v chytlavém příběhu a s živoucími postavami.
Hra není skladem
nelze momentálně zakoupit
379 Kč
Vaše cena:

VIDEA

Pillars of Eternity - Hero Edition - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.5 Ghz i3
RAM: 4 GB
Grafická karta: ATI Radeon HD 4850 or NVIDIA GeForce 9600 GT
HDD: 14 GB
Systém: Windows XP , Vista , 7