Prototype

PC (Steam)Platforma:
AkčníŽánr:
ActivisionVýrobce:
10. Července 2009Datum vydání:
Jazyk:

Jste prototyp, Alex Mercer, muž bez paměti vyzbrojený úžasnými tvar-posunujícími schopnostmi, vrhnete se na cestu do srdce spiknutí, které vás stvořilo; přinutíte zodpovědné zaplatit.

VÍCE
  • Rychlý a smrtící tvar-posunující souboj: Přemněnte své tělo podle aktualní situace. Od drápů, mečů, kladiv do bičů, vyberte tu správnou zbraň pro odpovídající situaci. Změňte svou obranu na štít nebo brnění, nebo použijte své pokročilé senzory (termální vidění, vidění infikovaných) pro sledování vašich nepřátel.
  • Za hranicemi pohyblivosti a obratnosti: Hladké a plynulé skákání z budovy na budovu, běhání po stěnách, odrážení aut a všeho co je ve vaší cestě. Přizpůsobivý parkour vás nechá se pohybovat volně přes ovetvřená prostranství New Yorkského města.
  • Unikátní maskovací schopnosti: Zkonzumujte kohokoliv a kdykoliv, vemte jejich vzhled a převezměte jejich vzpomínky a speciální dovednosti.
  • Hluboké spiknutí ovládá děj: Probudíte se bez vzpomínek na minulost… jen záhadné síly a vodítko do města v Idaho. Ponoříte se do záhady vašeho původu, pravé podstaty své síly a vaší součastí ve vytváření čtyřicetiletého spiknutí.
Schovat
Doručení:
OBVYKLE BĚHEM 2 HODIN
429 Kč
Vaše cena:

VIDEA

Prototype - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.6 GHz Dual
RAM: 2 GB
Grafická karta: 256 MB
HDD: 8 GB
Systém: Windows XP, Vista
F
A
C
E
B
O
O
K