Randal's Monday

PC (Steam)Platforma:
AdventuryŽánr:
12. Listopadu 2014Datum vydání:
Jazyk:

Kleptoman, sociopat a děsivě špatný kamarád. Randal je potenciálně jednou z nejvulgárnějších postav od dob vynálezu vznášedla. Randal’s Monday je šílená odysea procházející prostorem a časem v klasickém vzhledu adventury okořeněná nespočtem odkazů na kulturu geeků z posledních 30 let.

Randal se probudí po zásnubním večírku svého nejlepšího kamaráda Matta. V hlavě mu buší permoníci zuřící kocoviny a ve svém držení má rovněž Mattovu peněženku. Uvnitř peněženky se nachází jeho zásnubní prsten a přemýšlení nad následky Randal prsten prodá a je tak zasažen strašlivou kletbou. Matt spáchá sebevraždu a Randal je teď nucen znovu prožívat to stejné děsivé pondělí stále dokola a pokoušet se zvrátit svoji chybu.

VÍCE

A Randal musí získat prsten a dostat svůj život do latě, než dojde k nejhoršímu… Ve skutečnosti ke zhroucení celého časoprostorového kontinua.

Pozor geekové! Hra Randal’s Monday nabízí černý humor té nejlepší jakosti, všechny druhy odkazů na popovou kulturu a to vše pevně zabalené do klasické klikací adventury. Hra vzdává poctu celé generaci hráčů, čtenářů a diváků retra a soudobých formátů subkultury.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
99 Kč
Vaše cena:

VIDEA

Randal's Monday - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.2 GHz
RAM: 2 GB
HDD: 8.5 GB
Systém: Windows Vista, 7, 10