The Sims 4

PC (Origin)Platforma:
The SimsŽánr:
2. Září 2014Datum vydání:
Jazyk:

Postavte si vysněný dům a splňte si vaše dávné sny. V The Sims 4 si můžete vytvořit nový život dle vašeho uvážení a prožít ho pomocí svého simíka. Některé sny se nedají v reálu splnit, ale v The Sims 4 to jde.

VÍCE

Titul The Sims 4 je vysoce očekávanou simulací, která vám umožní hrát si se životy simíků jako nikdy předtím. Vytvářejte postavy vybavené intelektem a emocemi, jejichž každá akce je založená na informacích vycházejících ze vzájemných interakcí a emocionálního stavu. Vyzkoušejte zcela nové intuitivní tvůrčí nástroje. S jejich pomocí snadno vytvoříte simíka dle svých představ a postavíte dům svých snů. Ovládněte mysl, tělo a srdce svých simíků a přiveďte své příběhy k životu.

Herní prvky

  • Noví simíci – Vytvořte a ovládejte inteligentnější a emocionálně bohatší simíky, k nimž si můžete vybudovat silnější pouto.
  • Intelekt – Vaši simové se pohybují a jednají mnohem přirozeněji, než dříve. Poznáte to na způsobu, jakým přistupují k denním povinnostem a dokonce i na pouhém způsobu chůze.Vyberte svým simům osobnost, aspiraci a prozkoumejte jejich životní cíle skrze jejich myšlenky, společenské schopnosti, kariéru a vzpomínky.
  • Emocionální hloubka – Simové vůbec poprvé cítí a vyjadřují emoce. Vaše postavy mohou zažít rozmanité emocionální stavy, které jsou vázány na ostatní simíky, akce, události, vzpomínky, či se jedná o reakci na zvolené oblečení a nábytek. Emoce vám dávají větší svobodu volby. S jejich pomocí budete tvořit bohatší příběhy s většími možnostmi.
  • Nové tvůrčí nástroje – Nástroje na tvorbu simíků a stavbu domů jsou lepší, intuitivnější a zábavnější než kdy dřív. Svou postavičku můžete vytvořit se sochařskou precizností. Stavba domu snů je nyní záležitostí několika tahů myší.
  • Barvitá sousedství – Vyberte svým simům pro život zajímavý pozemek, kde díky parádní grafice vynikne jejich nový domov.
  • Štědré odměny – Získejte nové předměty, oblečky a charakterové rysy splňováním událostí, objevováním sběratelských předmětů a odemykáním achievementů.
  • Sdílejte své výtvory – Sdílejte vaši domácnost s přáteli a komunitou fanoušků. Stahujte komunitní výtvory a získejte zcela nové možnosti realizace vašich tvůrčích fantazií.
Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
549 Kč
Vaše cena:

VIDEA

The Sims 4 - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2 Ghz Dual
RAM: 2 GB
Grafická karta: min. NVIDIA GeForce 6600 / ATI Radeon X1300
HDD: 10 GB
Systém: Windows XP, Vista, 7 , 8