The Technomancer

PC (Steam)Platforma:
RPG hryŽánr:
SpidersVýrobce:
28. Června 2016Datum vydání:
Jazyk:

Hra se odehrává na planetě Mars během války o vodu, hra The Technomancer je nového, okouzlující sci-fi RPG, které vyvinuly ve studiu Spiders.

Cílevědomý Technomancer je ohrožen tajemstvími z jeho minulosti a musí navigovat v nepřátelském prostředí, kde bude hledat odpovědi, které mohou být klíčem k ochraně jeho budoucnosti.

Hra The Technomancer nabízí hráčům herní styl dynamického RPG a akčně orientované souboje napříč čtyřmi různými stromy schopností, které se koncentrují na tři různé bojové styly a destruktivní na elektřinu zaměřené schopnosti Technomancerov.

VÍCE

Ale hrubá síla Vás nedostane z každé situace, dialogy v konverzacích hrají důležitou roli a mění příběh podle toho, jaké možnosti zvolíte. Při vašem dobrodružství budete vyrábět výzbroj, zbraně a brnění pro Vás a pro druhů, které si najmete, čím budete rozvíjet vztahy s těmito důležitými spojenci. Budete čelit nemilosrdným vrahem a mimozemské divoké zvěře, budete schopni přežít dostatečně dlouho na to, abyste odhalili pravdu?

Technomanceri jsou bojoví mágové, s vrozeným talentem ovládnout ničivé elektrické síly za použití kybernetických implantátů. Jsou respektování a obávaní, jsou impozantními bojovníky, kteří jsou od mládí trénováni. Jste jedním z nich a blížíte se k slavnostnímu rituálu, díky kterému se stanete plnohodnotným Technomancerom. Dobrodružství, které se odehrává na pouštích a v terraformovaných tropech post apokalyptické rudé planety.

Hluboký systém výroby výzbroje, která mění vzhled zbraní a brnění. 3 bojové styly a mnoho úprav postavy. Využijte mocnou Technomancerskú magii na vašich nepřátel. Vysoce reaktivní svět, který se mění v souladu s vašimi rozhodnutími.

Schovat
Doručení: ihned
V ŘÁDU SEKUND
199 Kč
Vaše cena:

VIDEA

The Technomancer - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: AMD FX-4100 X4 3,6 GHz nebo i5 3,3 GHz
RAM: 4 GB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 11 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
F
A
C
E
B
O
O
K