TT Isle of Man

PC (Steam)Platforma:
SimulátoryŽánr:
27. Března 2018Datum vydání:
Jazyk:

Co se týče hardcore hráčů závodních motorek a vůbec všeho na dvou kolech, tak pro ty jsou hry jako je třeba závodní simulátor „TT Isle of Man“ buď totální legendou nebo ničím. Nic mezi tím neexistuje a ani hra TT Isle of Man není výjimkou. Považte, že má dokonale zreprodukovaných 60,7 km reálných tratí! Žádný závod totiž není více náročnější. Troufáte si ale zvládnout a odřídit tuto legendu? Samozřejmě jako jeden ze šampionů a na pořádně mašině!

Výše řečená legendární trať se nazývá Snaefell Mountain a je to skutečná výzva i pro ty nejlepší: 60,7 km délka a celých 264 zatáček (všechny byste měli mít takříkajíc a doslova „v ruce“) dělá z tohoto závodu větší zážitek, nežli všechny trati z GP dohromady!

Ve hře samozřejmě nemohou chybět ani oficiální jezdci (25 lidí) a jejich ultra-výkonné mašiny (pro změnu 38 kousků), co si to poženou rychlostí přes 290 km/h. Motorky zde samozřejmě mají maximálně věrné chování, takže napětí z kritických úseků trati je neméně bombastickým zážitkem. A kolik hráčů si to zde může rozdat v online formě? Magickým čísle je zde osm.

Doručení: rychlé
OBVYKLE DO 15 MINUT
179 Kč
Vaše cena:

VIDEA

TT Isle of Man - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 3.1 GHz i3
RAM: 4 GB
Grafická karta: 2 GB
HDD: 20 GB
Systém: Windows 7, 10
F
A
C
E
B
O
O
K