American Truck Simulator

PC (Steam)Platforma:
SimulátoryŽánr:
SCS SoftwareVýrobce:
2. Února 2016Datum vydání:
Jazyk:

Mnozí z Vás již poznali, že se jedná o pokračování velmi úspěšné série simulátorů, nyní s názvem American Truck Simulator. Hlavní lokality z celé Kalifornie jsou tak realistické, že tomu lze těžko uvěřit. Usednete za volant pravého amerického trucku, kde vstupujete na trh jako řidič, který se musí dostat na vrchol pomocí sebezdokonalení a rozšiřování vlastní truckové firmy. Vzhůru do nejlepších míst Ameriky.

VÍCE

Ke hře obdržíte také 2 DLC : Nevada a Arizona

Zpátky do Ameriky! Čeští vývojáři z SCS software, tvůrci populární kamionové hry Euro Truck Simulátor, se opět vrací za oceán, kde se sérii 18 Wheels of Steel kdysi začínali. Můžete se tak těšit na nádherné americké prostředí s městy jako Los Angeles nebo San Francisco a hlavně na tradiční americké trucky.

  • TO NEJLEPŠÍ Z AMERIKY

Amerika je země truckům zaslíbená a oplývá tak celou řadou legendárních strojů. Můžete se těšit na všechny nejslavnějších trucky z vašich plakátů v garáži, vymodelované do posledního nýtku na kapotě a nitky v interiéru. Povezete rozličné náklady od těch nejběžnějších, až po obrovské a nebezpečné přívěsy.

  • BRÁZDĚTE NEKONEČNÉ SILNICE

Čekají vás rozlehlé pláně Severní Ameriky se všemi ikonickými místy a dechberoucí krajinou. Tvůrci plánují postupně obsáhnout celý severoamerický kontinent, formou postupně vydávaných DLC k základní edici hry, která má zahrnovat především Kalifornii.

  • STAŇTE SE KRÁLEM SILNIC

Vybudujte vlastní dopravní společnost na místním trhu. Berte zakázky, jezděte rychle, ale opatrně a vydělávejte peníze. Z vaší firmy se pak můžete stát největší dopravce ve Spojených státech!

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
399 Kč
Vaše cena:

VIDEA

American Truck Simulator - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.4 Ghz Dual
RAM: 4 GB
Grafická karta: GeForce GTS 450-class (Intel HD 4000)
HDD: 3 GB
Systém: Windows 7, 8, 10