American Truck Simulator Oregon

PC (Steam)Platforma:
SimulátoryŽánr:
SCS SoftwareVýrobce:
4. Října 2018Datum vydání:
Jazyk:
DLC / Dodatek - ke spuštení vyžaduje hru: American Truck Simulator

V nejnovějším rozšíření American Truck Simulator – Oregon si smíte střihnout zkušenost jízdy v divoké krásce skrz „Bobří stát“ Oregon. Přírodní scenérie jsou tu úchvatné a obvykle i stále zelené (60 % státu je totiž les). Ale jsou tu i oblasti městské a s převahou písku / hlíny. Je to zcela bez přehánění jedna z nejvíce diverzifikovaných oblastí severu USA, je tady totiž opravdu vše: od sopek až po řeky a města.

Těšit se tu můžete na cca 7–8 tisíc km herních silnic, 14 největších měst (Portland, Salem, a Eugene), 13 velkých odpočívadel, pump a parkovišť, mnoho všelijakých odpočinkových oblastí (motoresty podél cest), též přes 700 nových 3D modelů, 25 unikátních místních mega-křižovatek, 17 lokálních doků a továren a také všelijaká přírodní i umělá unikátní místa (Mt. Hood, Thor's Well, Crater Lake, Crooked River Valley, Yaquina Head Lighthouse, Youngs Bay Bridge, …).

Je rozhodně zajímavou zkušeností zde jezdit a nechat se unášet krajinou a získat příjemné zážitky, nežli projíždět místní cesty na čas…

Doručení:
DO 24 HODIN
159 Kč
Vaše cena:

VIDEA

American Truck Simulator Oregon - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.4 GHz Dual
RAM: 4 GB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 0,1 GB
Systém: Windows 7, 8, 10