Deep Rock Galactic

PC (Steam)Platforma:
AkčníŽánr:
13. Května 2020Datum vydání:
Jazyk:

Deep Rock Galactic je kooperativní FPS pro 1 až 4 hráče, která obsahuje drsné vesmírné trpaslíky, 100% zničitelné prostředí, procedurálně generované jeskyně a nekonečné hordy mimozemských monster.

  • SPOLUPRÁCE PRO 1–4 HRÁČŮ

Spolupracujte jako tým, abyste kopali, prozkoumávali a probojovali se skrz masivní jeskynní systém plný hord smrtících nepřátel a cenných zdrojů. Pokud chcete přežít ty nejnepřátelštější jeskynní systémy v galaxii, budete se muset spolehnout na své spoluhráče!

VÍCE
  • 4 UNIKÁTNÍ TŘÍDY

Vyberte si správnou třídu pro práci. Prosekejte nepřátele jako Gunner, prozkoumejte vpřed a rozsviťte jeskyně jako Scout, prokousejte se pevnou skálou jako Driller nebo podpořte tým obrannými strukturami a věžemi jako inženýr.

  • PLNĚ ZNIČITELNÉ PROSTŘEDÍ

Zničte vše kolem sebe, abyste dosáhli svého cíle. Neexistuje žádná stanovená cesta, takže můžete svou misi dokončit po svém. Projděte se přímo ke svému cíli nebo si vybudujte spletitou síť cest k prozkoumání okolí – volba je na vás. Ale postupujte opatrně, nechcete narazit do mimozemského roje nepřipraveni!

  • PROCEDURÁLNĚ GENEROVANÁ SÍŤ JESKYNÍ

Prozkoumejte síť procedurálně generovaných jeskynních systémů naplněných nepřáteli k boji a bohatstvím, které je třeba sbírat. Vždy je něco nového k objevování a žádné dvě hry nejsou stejné.

  • HIGH-TECH VYBAVENÍ A ZBRANĚ

Trpaslíci vědí, co si musí vzít, aby svou práci zvládli. To znamená ty nejvýkonnější zbraně a nejpokročilejší vychytávky v okolí – plamenomety, gatlingové zbraně, přenosné plošinové odpalovače a mnoho, mnoho dalšího.

  • OSVĚTLIT SI CESTU

Podzemní jeskyně jsou temné a plné hrůzy. Pokud chcete osvětlit tyto černočerné jeskyně, budete si muset přinést vlastní světla.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
449 Kč
Vaše cena:

VIDEA

Deep Rock Galactic - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i5
RAM: 6 GB
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 660 / AMD Radeon HD 7870
HDD: 3 GB
Systém: Windows 7, 10