Stronghold Collection

PC (Steam)Platforma:
StrategieŽánr:
27. Října 2009Datum vydání:
Jazyk:

Tato velmi populární strategická hra Stronghold Collection obsahuje 5 her z celé dosavadní série. Získáte tím tedy tituly, jako jsou :

  • Stronghold Deluxe
  • Stronghold 2 Deluxe
  • Stronghold Crusader,
  • Stronghold Crusader Extreme
  • Stronghold Legends

Budujte svůj ostře střežený hrad, starejte se o hospodářství a zemědělství, abyste měli co jíst. V roli krále musíte zajistit obranu v podobě kováren, tavern, ale hlavně hradeb, abyste odolali nepřátelům.

VÍCE

Stronghold Collection – kompletní edice, která obsahuje tituly :

  • Stronghold
  • Stronghold 2
  • Stronghold Crusader
  • Stronghold Crusader Extreme
  • Stronghold Legends

Stronghold Hra je jedinečnou směsí budovatelské a válečné RTS. Je zasazena do středověké Evropy, hráč buduje osadu a opevnění a utkává se ve válečných konfliktech. Tato hra obsahuje mnohem více stavění než tradiční RTS a více boje než budovatelské strategie v minulosti.

Stronghold 2 Pokračování kombinující simulaci hradu a pevnostní války. Hráč může stavět několik typů hradů a obrany a dohlížet na své poddané při každodenním životě. Hráč uvidí středověký život ve všech jeho formách, včetně slavností a hostin a bude mít větší kontrolu nad strategickým aspektem hry.

Stronghold Crusader Vydejte se na cestu do daleké Arábie přelomu 11. a 12. století, která proslula jako domov odvážných bojovníků vybavených mocnými zbraněmi. Veďte skupinu křižáků zocelených věky krvavých válek nebo odporujte jejich nájezdům na straně arabů. Stejně jako jeho předchůzce, tak i Stronghold Crusader jedinečným způsobem kombinuje akční prvky realtimové strategie s charakteristikami budovatelsko – hospodářských strategií.

Stronghold Crusader Extreme Přepracovaná edice starého datadisku Stronghold Crusader, která nabízí pompéznější bitvy, nové herní prvky a kampaň. Nová kampaň je pak díky své obtížnosti určena pouze hardcore hráčům a lze se v ní pochlubit až 10 000 vojáky na jednom bojišti.

Stronghold Legends Napínavé pokračování Stronghold série se spoustou vylepšení a novým strategickým stylem hry a zajímavými multiplayerovými módy. Hráč může hrát jako král Artuš a jeho rytíři kulatého stolu, hrabě Vlad Dracula nebo nebo oživit hrdinskou pověst o Siegfriedovi. Ve hře je 24 misí ve třech unikátních kampaních.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
899 Kč
Vaše cena:

VIDEA

Stronghold Collection - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 1.6 Ghz
RAM: 512 MB
Grafická karta: 256 MB
HDD: 7 GB
Systém: Windows XP , Vista , 7